Sukurkite šiltą ir jaukią atmosferą su pritemdytu šviesos diodų apšvietimu
Peržiūrėkite šiuos vaizdo įrašus, kad greitai sužinotumėte pagrindinę informaciją apie LED
Atraskite perėjimo prie LED apšvietimo pranašumus ir sužinokite apie mūsų lempučių asortimentą.
1:01
Taupykite pasirinkdami tinkamą lemputę.
0:48
Sužinokite apie lempučių šviesumą ir pasirinkite tinkamą lemputę.
0:40
Sužinokite apie mūsų ilgiau naudojamas LED lemputes.
0:50
Atraskite mūsų dviejų tipų reguliuojamas LED lemputes.
0:47
Skirtinguose kambariuose naudojamos skirtingos lemputės. Sužinokite apie cokolius, formas ir konstrukcijas.
0:47
Sužinokite, kokią įtaką lemputės skleidžiamos šviesos temperatūra daro kambario aplinkai.
0:41
Apie LED lemputes sklando daugybė mitų ir neteisingų nuomonių.
Laikas sužinoti tiesą.
Pirmosios rinkoje pasirodžiusios LED lemputės skleidė labai baltą šviesą. Daugelis žmonių galvoja, kad taip tebėra ir dabar.
Tačiau LED technologijos ženkliai patobulėjo. Šiandien „Philips“ LED lemputės skleidžia įvairių atspalvių baltą šviesą nuo geltonai baltos šiltos iki šaltos mėlynos spalvos. Galima rinktis įprastą šiltą tradicinės lemputės šviesą skleidžiančią LED lemputę arba apšvietimą panašia į natūralią šviesa. Ant pakuokitės ieškokite baltos spalvos atspalvių nurodymo.
Vatai dažnai painiojami su šviesumu. Naudojant tradicines lemputes jų šviesumą apibrėždavo vatai.
Tačiau šviesumas vatais nėra matuojamas – jais matuojamos energijos sąnaudos. LED lemputės skleidžia tokio paties ryškumo šviesą kaip ir tradicinės lemputės. Rinkdamiesi LED lemputes atkreipkite dėmesį į šviesos srautą, kuris matuojamas liumenais (lm). Jis nurodytas ant mūsų pakuočių. Jūsų patogumo taip pat nurodome kaitrinės lemputės atitikmenį vatais, nes žinome, kad išmanote tokį matavimo būdą.
Šiuo metu rinką užplūdo žemos kokybės LED lemputės. Daugelis tokių lempučių jau po metų skleidžia pastebimai mažiau šviesos.
„Philips“ LED lemputės sukurtos skleisti vienodos kokybės šviesą laikui bėgant. Jos visada švies beveik taip pat ryškiai kaip švietė naudojimo pradžioje. „Philips“ LED lemputės švies 15 000–20 000 val., o tai sudaro maždaug 15 metų*.
* Vidutinė eksploatacijos trukmė (2,7 val. per parą)
Pirmosios LED lemputės kainavo ženkliai daugiau už tradicines lemputes.
Šiandien LED lempučių kaina smarkiai nesiskiria nuo tradicinių lempučių kainos, jos suvartoja mažiau energijos ir yra ilgiau naudojamos, todėl tikrai atsiperka. „Philips“ LED lemputės veikia iki 15 000–20 000 val., kas sudaro 15 metų, naudojant lemputes vidutiniškai 2,7 val. per parą. Jeigu lemputė būna įjungta tris su pusę val. per parą, ją bus galima naudoti 15 metų. „Philips“ LED lemputės naudoja maždaug 80 % mažiau energijos negu tradicinės lemputės. Todėl netrukus galėsite mėgautis ženkliai sumažėjusia sąskaita už sunaudotą energiją.
Daugelis žmonių mano, kad LED lempučių negalima pritemdyti arba valdyti.
Iš tiesų tą daryti galima. LED lemputės yra skaitmeninės, o tai reiškia, kad jas galima įjungti ir išjungti. Tačiau pritemdyti galima ne visas LED lemputes. Jei norite naudoti šviesos intensyvumo reguliatorių, rinkitės lemputes, kurias galima pritemdyti. Ieškokite pritemdymo logotipo ant pakuočių. Daugeliu atvejų galima naudoti esamus šviesos intensyvumo reguliatorius. Internete taip pat pateikiamas palaikomų šviesos intensyvumo reguliatorių sąrašas, jei norite įsitikinti, kad LED lemputė yra suderinama.
Kai kurie žmonės mano, kad LED lempučių šviesa kenkia akims.
LED lemputės yra taip pat saugios akims kaip ir bet kuris kitas dirbtinės šviesos šaltinis. Jos neveikia taip, kaip lazerio spinduliai ir jų šviesa nėra sufokusuota į vieną tašką. Šviesos intensyvumas panašus į tradicinių ir halogeninių lempučių šviesos intensyvumą. Be to, LED lemputėse nėra gyvsidabrio, švino ar kitų toksiškų medžiagų. Jas galima visiškai perdirbti.